Oblivion Cro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve o Oblivionu
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 PRAVILA FORUMA

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Emperor
Emperor
Admin


Broj postova : 139
Join date : 09.08.2008

PRAVILA FORUMA Empty
PostajNaslov: PRAVILA FORUMA   PRAVILA FORUMA Emptysub kol 09, 2008 6:42 pm

Twisted Evil PRAVILA Twisted Evil
PRAVILO 1:Nema SPAMMANJA-nema pisanja ničega šta nema veze sa temom ili čak sa kategorijom!!!!
Ja za ovo mogu kažnjavat kak god mi se prohtje.
PRAVILO 2:Nema vrijeđanja ni psovanja ili prijetnji.Za ovo također mogu kažnjavat kak god mi se prohtje.
PRAVILO 3:Nema žicanja u helpu ak se nema barem 10 postova (a ti postovi ne smiju biti zarađeni u off topicu) također ako je netko žicao help bilo bi u redu da onda taj poslije pomaže ostalima.Ako netko otvori temu u helpu u kojoj traži pomoč a nema 10 postova tema če bit pobrisana a član dobiva upozorenje.Ak se to ponovi slijedi ban.Oni označeni kao spammer nesmiju žicat.
PRAVILO 4:Naziv teme mora detaljno prikazivati o čem se radi.Naprimjer tema se nesmije zvat "Dal netko zna..." i onda pitat di se nalazi neki armor ili oružje.Ak neko traži nirnroot nek temu nazove "NIRNROOT".I ovo kažnjavam kak god mi se prohtje
PRAVILO 5:Kao privatne poruke želim primat samo prijedloge za forum i osobne stvari.NE ŽELIM da me netko pita nešto o Oblivionu pomoču privatne poruke!!!!!!!Kažnjavam kak god hoču!!!!
PRAVILO 6:Ak neko želi postati moderator neka mi se javi na pm.Da bi ste se javili za moderatora trebate imat najmanje 50 postova i niti jednom biti izbačen niti označen kao spammer!!!!
PRAVILO 7:Pravopis nije obavezan.
PRAVILO 8:Na forumu vaši likovi vaša se tema mora zvat isto kao i lik.
PRAVILO 9:Prilikom stavljanja modova OBAVEZNO opišite o čemu se radi te stavite svoju ocjenu.
Ako se pridržavate ovih pravila vjerovatno čete uživat u forumu. lol!
[Vrh] Go down
https://oblivioncroforum.forumcroatian.com
 
PRAVILA FORUMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oblivion Cro :: Pravila :: Popis pravila-
Forum(o)Bir: